Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu ’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yakında izleyici ile buluşacak. Yeni dizi Camdaki Kız ’da başrol Burcu Biricik ’in oldu. Meşhur oyuncu ile uzlaşma sağladı. Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile izleyicileri derinden etkileyen oyuncu, yeni dizisi için birincil pozunu da Camdaki Kız romanı ile verdi.

Camdaki Kız konusu nedir?

Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan ’ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.  “Niçin aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, olur ya de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda?

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu ve yayın günü henüz emin değil. Dizi Kanal D ekranlarında başlayacak.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir? Magazin

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı ’da dünyaya gelmiştir. Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Kazıbilim Bölümü ’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Halkı Tiyatrosu ’nda çalışmaya başlamıştır. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi dağıtılmış oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır.

2006 yılında Antalya ’da düzenlenen çekicilik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir. Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzakta Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi] }