Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik kimdir? Diye araştırılıyor. Lise yıllarında bir tiyatro festivalinde ödül almasıyla oyunculuk kariyerine adım adan şu an fragmanlarını gördüğümüz Camdaki Kız dizisinde oynayan Burcu Biricik kaç yaşında? Camdaki Kız Nalan kimdir? Burcu Biricik nereli, filmleri nelerdir? Camdaki Kız Burcu Biricik hayatı ve biyografisi nedir? Camdaki Kız konusu nedir? İşte detaylar haberimizde…

Camdaki Kızı Yayın Hayatına Başlıyor. Camdaki Kızı Dizi dünyasına çok hızlı bir giriş yaptı Burcu Bircik başta olmak üzere oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. Oyuncu Burcu Biricik dizi kadrosunda en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. ilk bölümü izleyiciler ile yakında buluşacak olan dizide yer alan Burcu Biricik şimdiden hayran kitlesi yaratmaya başladı. Burcu Biricik dahil pek çok Camdaki Kız oyuncusu ilgi odağı oldu ve sosyal medya dahil pek çok platformda konuşulanlar arasında başlarda yer alıyor.

Camdaki Kızı Dizi Dünyasına Hızlı Giriş Yaptı

Camdaki Kız Dizi dünyasına hızlı giriş yaptı ve pek çok sosyal medya platformunda trend konuların başında yer aldı. Daha önce yayınlanmaya başlayarak büyük ilgi uyandıran Kırmızı Oda dizisinin yaratıcısı Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan dizide rol alacak olan Burcu Biricik yakın zamanda ekran da olacak ve izleyicileri ile buluşacak. Burcu Biricik dizinin gördüğü ilginin yükselerek devam etmesi ile çok daha popüler isimler arasında yer bulmayı bekliyor. Dizinin alacağı izlenme oranları ile kalıcı olmaya çalışacak olan Camdaki Kız dizisi uzun süre yayınlanması beklenen önemli bir yapım olarak göz dolduruyor. Tüm bunlar dizinin hayranları tarafından merakla beklenecek.

Camdaki Kızı Burcu Biricik Dizi Oyuncu Kadrosunda

Camdaki Kız dizisi ile oyunculuk kariyerinde önemli bir yer elde etmesi beklenen Burcu Biricik dizinin hayranları tarafından tutulan bir karakter olması ile dizideki yerini sağlamlaştırarak Camdaki Kız denildiğinde akla gelen isimlerden bir tanesi olacak. Ünlü Oyuncu Burcu Biricik daha önce oynadığı diziler ile elde ettiği kariyerini geliştirmek için önemli bir fırsat olarak gördüğü Camdaki Kız dizisindeki rolüne özel hazırlık yaparak ne kadar değer verdiğini göstermiş oldu.

Camdaki Kızı Oyuncuları Arasında Yer Almak Büyük Şans

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu belirlenirken ince eleyip sık dokuyan yapımcılar yaptıkları çalışmanın karşılığını fazlasıyla almış görünüyorlar. Burcu Biricik kadroda yer aldığı için ne kadar mutluysa yapımcılarda aynı şekilde mutlu ve ümitli görünüyor. Dizinin alacağı reyting konusunda da oldukça umutlu konuşan dizi yapımcılarının oyuncu kadrosundan beklentisi çok yüksek.

CAMDAKİ KIZ NALAN KİMDİR?

Emekli vali olan babası Adil ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğudur. Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Şimdi de Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Sıcakkanlı, sevgi dolu, vicdanlı, çalışkan ve yumuşak huyludur. Başta annesi ve babası olmak üzere herkese karşı saygılıdır. Kurallara uyar ve asla aşırıya kaçmaz. Hayatını annesinin yönettiği biçimde yaşamaya alışkındır.

CAMDAKİ KIZ BURCU BİRİCİK KİMDİR?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde dünyaya geldi. Ünlü oyuncunun annesi ve babası henüz o çok küçükken boşandı. Annesinin çalışması nedeniyle Biricik’i anneannesi büyüttü. Lise hayatında tiyatro ile ilgilenen Biricik, bir tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra oyunculukla ilgilenmeye başladı.

2006 yılında henüz 17 yaşındayken katıldığı güzellik yarışmasında ‘Akdeniz Kraliçesi’ seçilen güzel oyuncu. İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunu olan oyuncu, üniversite eğtiimi hayatı boyunca Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. O dönemde “Yaşlı Hanımın Ziyareti”, ” Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım”, “İkinin Biri”, “Yedi Kocalı Hürmüz” ve gibi tiyatro oyunlarında yer aldı.

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir? Magazin

2007 yılında Show TV’de yayınlanan ‘Maçolar’ adlı dizi ile televizyon dünyasına adım atan güzel oyuncu 2011 yılında Kanal D‘de yayınlanan ‘Artiz Mektebi’ adlı yarışmaya katıldı ve Alican Aytekin ile birlikte birinciliği paylaştı.Yarışma sonrasında dikkatleri üzerine çeken Biricik, 2011 yılında ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin kadrosuna katıldı. Sırasıyla ‘Düşman Kardeşler’, ‘Beni Böyle Sev’ adlı dizilerde oynadı. haberler.com

2014 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Şeref Meselesi’ adlı dizide Kübra karakterine can veren Burcu Biricik dizide başrol oynamasa da çok sevildi. Burcu Biricik ilk başrolü ise 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Hayat Şarkısı’ adlı dizi oldu. Dizi ve filmlerin yanı sıra çeşitli reklam filmlerinde de boy gösterdi.

Burcu Biricik, reklamcı Emre Yetkin ile 2015 yılında nişanlanmıştı. Çift 30 Temmuz 2016 tarihinde ise evlendi.

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir? Magazin

DİZİLERİ

Düşman Kardeşler

Beni Böyle Sev

Şeref Meselesi

Hayat Şarkısı

8. Gün

Kuzgun

Kırmızı Oda

Fatma

Camdaki Kız

FİLMLERİ

Kedi Özledi

İnanç Odası

Bana Masal Anlatma

Çok Uzak Fazla Yakın

Her Şey Seninle Güzel

Çiçero

İnsanlar İkiye Ayrılır

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

“Camdaki Kız”, lüks içinde yaşamış ama ‘yok sayılmış’ bir çocukluktan gelen iç mimar Nalan ile, sert ve yoksul bir çocukluk geçirmiş elektrikçi Hayri’nin aşk hikayesi. Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu’nun terapisini yürüttüğü gerçek bir çiftin hikayesinden uyarlanmıştır. Dizide başrolü ise Burcu Biricik canlandıracak. Camdaki Kız dizisiyle Burcu Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesinin ana karakteri olan Nalan’ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir? Magazin  Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir? Magazin  Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan kimdir? Camdaki Kız konusu nedir? Camdaki Kız Burcu Biricik kimdir? Magazin

Burcu Biricik Camdaki Kızı Dizisi ile Tekrar Ekranlarda

Önemli bir hayran kitlesi olan Burcu Biricik dizi dünyasındaki en önemli isimlerden bir tanesi Burcu Biricik Camdaki Kızı dizisi ile ekrana geldiği süre boyunca yeni hayranlar oluşturacak ve önemli izlenme oranlarına ulaşacak bir oyuncu olarak yapımcılarda beklenti oluşturuyor.

Burcu Biricik Hayran Kitlesini Arttırabilir mi?

Burcu Biricik Camdaki Kızı dizisindeki rolü ile dizi yayın hayatına başlamadan ilgi odağı olmayı başardı. Burcu Biricik sizin favori sanatçınız olacaksa Aşağıdaki yorum kısmına mail adresinizle birlikte bunu belirtin. Bu şekilde Burcu Biricik için özel fanlar arasında yer alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Camdaki Kız dizisinin çok yakında Kanal d de başlayacak olduğu duyuruldu.

Camdaki Kız dizisinin çok yakında Kanal d de başlayacak.

Camdaki Kız dizi çekimleri İstanbul da başladı.

Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinde rol alıyor.

Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinde oyuncu olarak yer alıyor.

Burcu Biricik Son olarak CAmdaki Kız disinde yer alacak olan oyuncu daha önce pek çok dizide rol aldı. 8. Gün, Kuzgun, Kırmızı Oda, Fatma bunlardan bazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir