‘Camdaki Kız’ Nalan’ın giydiği gelinliğin fiyatı ortaya çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrolü Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız, 9. bölümüyle 10 Haziran’da sezon finali yaptı. Dizideki sahneler kadar Nalan’ın düğün günü giydiği gelinlik de çok konuşuldu. Bölümün ardından gelinliğe talep patlamasının olduğunu belirten işletmenin üretim sorumlusu “Sabahtan beri telefonlarımız durmuyor. Herkes gelinliği görüp denemek istiyor ancak şuan bu modelin üretimi yok. Tasarım ihtişamını sadeliğinden alıyor” dedi.

Kraliyet Ailesi’nin kıyafetlerinde tercih edilen ziberlin kumaşının kullanıldığı gelinliğin swarovski kaplı tacı, taş işlemeli duvağı ve gelinliğin toplam fiyatı ise tamı tamına 43 bin TL. Dizinin başrol oyuncusu Burcu Biricik’in tüm provalara aksatmadan geldiğini belirten Lale Baş, “Gelinlik için günlerce dizi ekibiyle görüşmeler yaptı. Çok ince düşünülerek tasarlandı” ifadelerini kullandı.

'Camdaki Kız' Nalan'ın giydiği gelinliğin fiyatı ortaya çıktı Magazin  'Camdaki Kız' Nalan'ın giydiği gelinliğin fiyatı ortaya çıktı Magazin  'Camdaki Kız' Nalan'ın giydiği gelinliğin fiyatı ortaya çıktı Magazin

Kaynak: Snob Magazin] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir