Camdaki Kız oyuncuları! Camdaki Kız Cavit, Sedat, Cana, Rıfat, Gülcihan, şoför Hayri kim? Kanal D Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

Camdaki Kız oyuncuları kim? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Camdaki Kız oyuncu kadrosu ve karakterleri merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinin konusu nedir? Camdaki Kız dizisinde kimler var? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlanmadır? Camdaki Kız Sedat, Cana, Rıfat, Gülcihan, şoför Hayri kim?

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız dizisi her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.

Burcu Biricik – Nalan YılmazFeyyaz Şerifoğlu – Sedat KoroğluHande Ataizi – Cana YılmazTamer Levent – Rıfat KoroğluNur Sürer – Feride İpekoğluDevrim Yakut – Gülcihan KoroğluSelma Ergeç – Selen KoroğluŞerif Erol – Adil İpekoğluTuğrul TülekNihal Menzil – HafizeFeri Baycu GülerHamza Yazıcı – TakoMerve PolatEngin Şenkan – Cavit

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.Camdaki Kız oyuncuları

Haberler.com – Gündem

Camdaki Kız, Kanal D, , Haberler] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir