Camdaki Kız Sema’yı kim neden öldürdü? Camdaki Kız Nalan’ın gerçek annesi kim?

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in hayat verdiği Nalan karakterinin annesi dikkat çekti. Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın gerçek annesiyle ilgili birçok izleyici araştırma yapıyor. Peki ama Camdaki Kız Nalan’ın gerçek annesi kimdir?

Camdaki Kız Nalan’ın annesi kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın gerçek annesi Sema’dır. Feride karakteri ise Sema’nın annesidir. Nalan bu gerçekle yüzleşecektir. Camdaki Kız dizisinde Sema vefat etmiştir. 

Camdaki Kız Sema’yı kim öldürdü? 

Camdaki Kız kitabındaki bilgilere göre; Sema karakteri aslında Nalan’ın gerçek annesidir. Nalan

, ergenliğe girdiği günden itibaren annesi Feride tarafından sürekli kontrol edilmiş, ancak kısıtlı hayatına rağmen kendisini geliştirmiş bir kızdır. Anne Feride’nin geçmişte yaşadığı, sır gibi sakladığı bir travması vardır. Bu travmanın acısını, en çok Nalan’a çektirir. Bu travma ise Nalan’ın gerçek annesi Sema ile ilgilidir. Aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan hikayeye göre Nalan’ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan’ı dünyaya getirmiştir. Sema Nalan’ı dünyaya getirirken vefat etmiştir. Kızının ölümü ardından bir daha eskisi gibi olmayan Feride, bir daha aynı şeyi yaşama korkusuyla Nalan’ın hayatını kabusa çevirmiştir.

 Camdaki Kız Sema gerçekte kim? Dilara Aras kaç yaşında?] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir