Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Yayınlandığı her akşam reyting oranlarıyla zirvede yer alan Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Camdaki Kız’ın merakla beklenen dizi fragmanını herkes aratıyor. Yeni bölümün ilk fragmanı yayınlandı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Camdaki Kız son bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölüm izle! Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 39. Bölüm fragmanı izle!

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayri, Nalan’a olan duygularını itiraf edebilecek mi?

Nalan, Feride’nin korkusundan Hayri’yle yan yana gelmeye çekinse de öğrendiği gerçek onu daha da tehlikeye sokar. Feride, Hayri’nin cüzdanında Nalan’ın fotoğrafını görünce ne yapacak?

CAMDAKİ KIZ 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu KoroğluFeyyaz Şerifoğlu : Sedat KoroğluEnis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo)Selma Ergeç : Selen KoroğluNur Sürer : Feride İpekoğluŞerif Erol : Adil İpekoğluDevrim Yakut : Gülcihan KoroğluTamer Levent : Rafet KoroğluHande Ataizi : Cana YalçınTuğrul Tülek : Levent

Haberler.com – Gündem

Camdaki Kız, Kanal D, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir