Dizideki Ev Nerede – Camdaki Kız dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor – Camdaki Kız nerede çekiliyor

Camdaki Kız dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Peki, Camdaki Kız nerede çekildi? Camdaki Kız hangi şehirde, hangi ilçede ve hangi semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Camdaki Kız çekimleri nerede yapılıyor, hangi şehirde?

CAMDAKİ KIZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Camdaki Kız dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Dizinin çekimleri genellikle İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı bölgelerinde yapılmaktadır. Ek olarak dizinin ilk tanıtım çekimleri İstanbul Taksim’de İstiklal Caddesi’nde gerçekleşmişti.

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız dizisi her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE? HİKAYESİ NE?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik – Nalan Yılmaz

Feyyaz Şerifoğlu – Sedat Koroğlu Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Hande Ataizi – Cana Yılmaz

Tamer Levent – Rıfat Koroğlu

Nur Sürer – Feride İpekoğlu

Devrim Yakut – Gülcihan Koroğlu

Selma Ergeç – Selen Koroğlu

Şerif Erol – Adil İpekoğlu

Tuğrul Tülek

Nihal Menzil – Hafize Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Feri Baycu Güler

Hamza Yazıcı – Tako

Merve Polat

Haberler.com – Gündem Dizideki Ev Nerede - Camdaki Kız dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor - Camdaki Kız nerede çekiliyor Magazin  Dizideki Ev Nerede - Camdaki Kız dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor - Camdaki Kız nerede çekiliyor Magazin  blankblankblankblankblank] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir