Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu: 25 Aralık Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu?

Ekranların sevilen stil yarışması Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu merak ediliyor. Haftanın beşinci gününde minimum puanı alan finale içten giderken en yüksek puanı alan ad ise büyük ödüle adım adım yaklaşıyor. 7 yarışan konsepte uygun şekilde hazırladıkları konseptlerle jüri üyelerinden en yüksek puanı alabilmeyi hedefliyor. Peki Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu açıklandı mı? 25 Aralık Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA GÜN BİRİNCİSİ VE PUAN DURUMU AÇIKLANDI MI?

Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu yarışmanın sıkı takipçileri kadar araştırılıyor. Haberimizde, 25 Aralık 2020 Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu açıklanınca yer alacaktır.

DOYA DOYA MODA BUGÜN NELER OLUYOR?

Doya Doya Moda’da haftanın sona ereceği bölümde konseptleri Kemal Doğulu yarışmacılara tek tek verdi. Tüm kızları çağıran Doğulu, kartların açılmasını istedi. Yarışmacılar Pendik’te kendilerine meydana çıkan rakibelerine karşın konseptler hazırlamalarını istedi. En zorlama konseptlerden biri bugün ekranlarda yer alacak.

Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu: 25 Aralık Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu? Güncel  DOYA DOYA MODA

Kemal Doğulu ayrılıyor!

Bugün hafta finali ile karşınıza çıkacak olan yarışmanın ilk anından bu yanlamasına programda bulunan ve jüri üyeliğini üstlenen Kemal Doğulu’nun vedası ekranlara gelecek. ara sıra sivri çıkışlarıyla dikkat çekse de izleyenler kadar fazla sevilen ünlü isim gözyaşları içerisinde uğurlanacak. ‘İçinde bulnmaktan kibir duyduğum programdan ayrılıyorum’ diyen Doğulu için herkes ağladı. Doğulu bundan böyle TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın yeni projesi EXXEN’de yer alacak.

24 ARALIK DOYA DOYA MODA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Dün yayınlanan Doya Doya Moda’nın 119. bölümünde yarışmacılar ırksa kıyafetlerle jüri karşısına çıktı. Birbirinden iddialı konseptler seçim eden 7 büyük vücut kadının arasından kazanan da kesin oldu. Dünü 20 puanla Sabiha birincil sırada tamamladı. Özde ve Ayşegül 19’ar puanla ikinci oldu. Ceren 14 puan alırken Birben ise günü 11 puanla bitirdi. Rabia 9 puanla sonuncu sırada yer bulduğu final öncesinde elenmeye gitgide artarak yaklaştı.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir