Eksen Kaçış ne zaman başlıyor? Eksen’de Kaçış konusu, oyuncuları kimler? Alper Rende kimdir?

Platform için 1.500 karakter bir takım oluşturuldu. Acun Ilıcalı kadar platformun bedava seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun kuruluş aşamasındaki toplam maliyeti ise ₺900 milyon olarak açıklandı. Eksen Kaçış konusu nedir? Eksen Kaçış oyuncuları kimler? Alper Rende kimdir? Teferruat haberimizde.

EXXEN KAÇIŞ KONUSU

Eksen Kaçış yarışması Alper Rendenin ayrıca sunuculuğunu hem de yarışmacılığını oluşturacağı bir müsabaka programıdır. Alper Rende’nin takipçileri çok yakından bilirler ama bu konsept Alper Rendenin youtube kanalında daima video çektiği bir konsepttir. Acun Ilıcalı Eksen platformu için kaçış yarışması düzenledi ve bu konseptin sahibi olan Alper Rende’ye de platformunda yer verdi.

Eksen kaçış yarışması denilince aklınızda bir çok konsept belirebilir ama bu konsept zaten var olan ve yarışma haline getirilerek yayınlanacak olan bir konsepttir. Acun Ilıcalı instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ayrıca aksiyon hem de davet arıyorsanız, Alper Rende ve 10 yarışmacının macera doymuş kaçış anlarına iki taraflı olun!” sözleriyle yeni yarışmayı duyurdu.

Eksen kaçış yarışması konsepti şu şekildedir ; Bir gurup insan bir mekan ya da bir ortamdan kaçmaya çalıştığı ve kaçmayı başaran birincil yarışmacının para ödülü kazandığı bir yarışmadır. Bir diğer kaçış konsepti de şu şekildedir; yine bir gurup insan bir konut veya ortamdan kaçmaya çalışırken bi kaç kişide onları yakalamaya çalışacaktır yakalanmadan sona kalan kişi ödülü kazanır.

Eksen Kaçış ne zaman başlıyor? Eksen'de Kaçış konusu, oyuncuları kimler? Alper Rende kimdir? Güncel  EXXEN KAÇIŞ

ALPER RENDE KİMDİR?

Alper Rende, 1995 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Aslen Mardin’lidir. İstanbul, Beykent Üniversitesi Mühendislik fakültesinde yazılım mühendisliği bölümünde okumaktadır.

Alper Rende, bilhassa babası ile birlikte çektiği videolarınıVine’ye yükleyerek dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Hem “Yeni Tür” adlı rock grubunun da davulcusudur.

Alper Rende, 2016 yılında Deniz Denizciler’in yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu yazdığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde oynadı.

ALPER RENDE FİLMLERİ

2017 – Deli Kolej (Sinema Filmi)

2017 – OHA Diyorum (Alper) (Sinema Filmi)

2015 – Türk Lokumu (Sinema Filmi)] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir