Eksen Kirli Çamaşırlar ne zaman başlıyor, konsepti ne olacak? Eksen Kirli Çamaşırlar Orkun Işıtmak kimdir?

yılbaşı ile beraber yayın hayatına başlayacak olan yeni dijital platform Eksen’in, içerikleri de emin olmaya devam ediyor. Youtube‘da geniş bir kitlesi olan Orkun Işıtmak da Eksen’de yer alacak isimler arasında. Peki, Eksen Benekli Çamaşırlar ne süre başlıyor? Eksen Lekeli Çamaşırlar konsepti nedir?

EXXEN KİRLİ ÇAMAŞIRLAR NE SÜRE BAŞLIYOR?

Eksen’de yer alacak yapımlardan biri olan Kirli Çamaşırlar, 1 Ocak itibariyle platformdaki yerini alacak.

EXXEN KİRLİ ÇAMAŞIRLAR KONSEPTİ NE OLACAK?

Soru cevap konseptli olacak olan Benekli Çamaşırlar, şu sözlerle tanıtıldı; “Cesaret edemediğiniz her şey #KirliÇamaşırlar programında sorulacak…”

Eksen Kirli Çamaşırlar ne zaman başlıyor, konsepti ne olacak? Eksen Kirli Çamaşırlar Orkun Işıtmak kimdir? Güncel

EXXEN KİRLİ ÇAMAŞIRLAR SUNUCUSU ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

Orkuncan Işıtmak (d. 8 Ocak 1996; İzmir), Türk YouTuber. İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktadır. 2012 yılından itibaren misafir etme ve oyun içerikli videolar çekmektedir. 2018 yılında “İyi Oyun” filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülü’nün sahibi oldu.

Orkun Işıtmak doğum tarihi : 8 Ocak 1996

Orkun Işıtmak kaç yaşında : 24 yaşında

Orkun Işıtmak nereli : İzmir

Orkun Işıtmak mesleği ne : Youtuber

Orkun Işıtmak burcu ne : Oğlak

Orkun Işıtmak boyu kaç : 1,83 metre

Orkun Işıtmak kilosu kaç : 71 kg

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir, Türkiye’de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanıp İstanbul’a taşındı lakin sonra YouTube’a daha artı vakit ayırabilmek için eğitimine bir zaman ara verdi. 3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix’te 1 sezon 15 bölüm yayımlanan, yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Exatlon Challenge Türkiye adlı yarışma programında sunuculuk yaptı.

18 Nisan 2010’da “Orkun Işıtmak” adlı YouTube kanalını kurdu. Haziran 2020 itibarıyla Orkun Işıtmak adlı YouTube kanalında 7,960,000 abone, 2,022,756,522 görüntüleme ve 1.300+ video istatistiği bulunmaktadır.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir