Eksen Sihirli Annem ne zaman başlıyor? Sihirli Annem konusu ne, oyuncuları kimler?

yeni yıl ile beraber yayınlama hayatına başlayacak olan yeni dijital platform Eksen’in, içerikleri de emin olmaya devam ediyor. Youtube’da geniş bir kitlesi olan Sihirli Annem de Eksen’de yer alacak diziler arasında.

EXXEN SİHİRLİ ANNEM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eksen’de yer alacak yapımlardan biri olan Sihirli Annem, 1 Ocak itibariyle platformdaki yerini alacak.

EXXEN SİHİRLİ ANNEM KONUSU NE?

Betüş adlı perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Vefalı ile evlenmesi ve sonrasında büyüyen hikayenin anlatıldığı Sihirli Annem tekrar ekranlarda olacak. 1 Ocak 2021 tarihinde Eksen platformunda yeni bölümleri çıkacak.

Eksen Sihirli Annem ne zaman başlıyor? Sihirli Annem konusu ne, oyuncuları kimler? Güncel

EXXEN SİHİRLİ ANNEM OYUNCULARI KİMLER?

Emre Altuğ, 17 sene sonradan yeniden çekilecek olan ‘Sihirli Annem’de ‘Vefalı’ karakterine hayat verecek.

‘Betüş’ü canlandıracak olan yeni oyuncu Açelya Topaloğlu olurken, Nevra Serezli’nin ‘Dudu’ rolünü Nergis Kumbasar, Gül Onat’ın ‘Perihan’ karakterini ise Lale Başar canlandıracak.

SİHİRLİ ANNEM NEDİR?

Sihirli Annem, Gamze Özer tarafından oluşturulan Türk çocuk olağanüstü televizyon dizisi. Başrollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın paylaştığı dizi, Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Vefalı ile evlenmesi sonucu başlarından geçen serüven dolu hayatlarını konu alır. Dizinin birincil bölümü 27 Şubat 2003’te Kanal D’de yayımlandı. 119. bölümün arkasından 2006 yılında Star TV’ye geçti. 4.sezon (2005-2006), 11 Nisan 2006’da 131. bölümüyle sona erdi. 5 yıl daha sonra 29 Nisan 2011’de her yerde Star TV’de yayımlanmaya başladı. 3 sezon daha yayımlandıktan sonra 10 Mart 2012’de 7. sezonda 240. bölümüyle ekranlara veda etti. 2021 yılında Acun Ilıcalı‘nın kurduğu Eksen adlı dijital platformda tekrardan Sihirli Annem ismiyle yeniden yayımlanması planlanmaktır.

Dizi yayımlandığı ilk 2 sezon baştan başa 36 kez 1. olarak büyük bir rekora imza atmıştır. 2004 yılında dizinin dergisi Doğan Egmont kadar yayınlanmıştır. “En Yaratıcı Ürün-Marka Geliştirme” ödülü kazanmıştır. 30 Kasım 2011 tarihinde dizinin 200. bölümü yayımlandı. Google Zeitgeist’in açıkladığı oranlara göre 2011 yılında Google üzerinden en çok aranan Türk dizileri aralarında ilk 10’da yer almıştır.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir