Eksen’de yer alan Şef Türev Uludağ kimdir? Şef Türev Uludağ Eksen’de ne yapacak? Türev Uludağ kaç yaşında, nereli?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan Eksen’de başlayacak olan “Nasıl Zayıflarım?” programında yer alacak olan Şef Türev Uludağ hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Türev Uludağ kimdir? Türev Uludağ nereli ve kaç yaşında?

TÜREV ULUDAĞ KİMDİR?

Türev Uludağ, 1987 tarihinde Adana Pozantı‘da dünyaya geldi. Onu daha fazla tanımamıza vesile olan lakabı ise “Dünyayı Yiyen Adam”dır. Bununla Beraber aşçılık mesleğini icra etmektedir.

İki kız kardeşe sahiptir. Kardeşlerinin isimleri ise İşlev ve Söylev’dir. Annesi ve babası emekli öğretmendir. Bu bilgileri ise bir röportajında kendi ağzından dile getirmiştir. Evli ve Uraz adında bir erkek çocuğa sahiptir.

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Turizm bölümünde almıştır. Hem Craft Akamide’de Kamera Önü Oyunculuk bölümünde de eğitim görmüştür. Bu yönüyle kameralara çok hakimdir ve ekrana sıcaklığını daha iyi yansıtarak reytinglerine olumlu katkı sağlar.

2010 senesinde Beşiktaş’ta ‘Reçel Türevleri’ isminde bir kahvaltı mekanı açarak adını duyuracağını o zamanlardan emin etmiştir. Reçellerini yapan birey ise annesidir. Adana Pozantı’da bir üretim tesisleri vardır ve ünlü isimlerin de kaldığı büyük otellere reçel satmaktadır.

Beşiktaş’ta yer alan dükkanında ise soğandan havuca değin çok geniş bir reçel yelpazesi vardır. Toplamda 51 adet reçel seçeneği sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

şimdi TV8 ekranlarındaki ‘Sağlam Geziyoruz’ adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Adana Ponzantı’da doğan Türev Uludağ daha önce Tv360’da Mutlu Kahvaltılar isimli bir yemek programı yapmış ve uyarı çekmiştir. Aldığı aşçılık eğitimlerinin yanında Craft Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

Beşiktaş’ta Reçel Türevleri isminde bir kahvaltı mekanı vardır. Adana Pozantı da bir reçel üretim tesisi kurmuştur. Beşiktaş’ta fakat restoranında 50’den fazla değişiklik reçel sunmaktadır misafirlerine.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir