EXXEN | Eksen O Adam Oldun mu ne zaman başlıyor? O Adam Oldun mu konusu nedir? O Adam Oldun mu başvuru formu ve oyuncuları kimler?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Eksen, 1 Ocak itibariyle yayınlama hayatına başlıyor. Eksen yayınlama tarihi öncesi, platformda yayınlanacak sürpriz projeler bir bir açıklanıyor. Eksen izleyicileriyle buluşacak projelerden birinin de O Adam Oldun mu olacak. Peki, Eksen O Adam Oldun mu ne vakit başlıyor? O Adam Oldun mu konusu nedir? O Adam Oldun mu kullanım ve oyuncuları kimler?

O ADAM OLDUN MU KONUSU NEDİR?

Eksen platformlarında yayınlanacak olan O Adam Oldun mu yarışma programı Türkiye‘nin en iyi YouTube starını seçecektir. YouTube fenomenlerinin ya da youtuber almak isteyen yarışacağı O Adam Oldun mu yarışma programına katıldıktan sonra iyi bir hayran kitleniz olmalı, sizleri destekleyenler baştan sona ve YouTube videolarınızın beğenilme sayılarına kadar yarışmayı kazanabilirsiniz.

EXXEN | Eksen O Adam Oldun mu ne zaman başlıyor? O Adam Oldun mu konusu nedir? O Adam Oldun mu başvuru formu ve oyuncuları kimler? Güncel

O Adam Oldun mu programı

EXXEN O ADAM OLDUN MU NE VAKIT BAŞLIYOR?

O Adam Oldun mu programı ne zaman başlıyor sorusu çoğu kez araştırılıyor. Eksen dizileri tümü gibi Eksen O Adam Oldun mu başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Eksen O Adam Oldun mu izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma üye olmak gerekecek. Üyelikten sonradan bütün dizi ve programlar ücretsiz bir şekilde izlenebilecek.

O ADAM OLDUN MU OYUNCULARI KİMLER?

O Adam Oldun mu programında,Ali Biçim ve Mesut Can Tomayyer alacak.

O Adam Oldun Mu Yarışması Kullanım

Eksende yayınlanacak olan O Adam Oldun mu yarışmasını Ali Biçim ve Mesut Can Tomay sunacak. Sosyal Medya fenomeni olan Ali Biçim ve Mesut Can Tomay kendileri gibi YouTube starı olan insanları yarışmaya gösteri ediyor. YouTube fenomenleri youtuber olanlar bu yarışmaya katılabilir ve Türkiye’nin yeni YouTube starı olabilirler.

O Adam Oldun mu yarışması uygulama adresi hemen şimdi paylaşılmasa da yakın zamanda Eksen TV’nin kendine özel internet sitesinde kullanım yayınlanacaktır. Eksen.com açıldığında O Adam Oldun mu yarışması dilekçe yayınlanacak ve sizlerde bu sayfadan başvurularınızı yapabileceksiniz.

O Adam Oldun mu Yarışması Başvuru Formu Katılım Şartları

Sosyal Ağ fenomenleri ve youtuber olan Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın yer alacağı O Adam Oldun mu yarışmasına yeralma için YouTube’da videolarınızın ve takipçi sayınızın olması gerekebilir. YouTube’da kanalı olan ve muhakkak bir takipçisi olan youtuberların yarışacağı O Adam Oldun mu yarışmasında Türkiye’nin en iyi youtuberı YouTube starı seçilecektir.

O Adam Oldun mu Yarışması Ödülü Nedir?

O Adam Oldun mu yarışması Eksen’de yayınlanacak ve 2021 yılbaşından itibaren yayına başlayacaktır. O Adam Oldun mu yarışması ödülü açıklanmadı. O Adam Oldun mu yarışması ödülü açıklandığında konumuzda ekleyeceğiz.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir