EXXEN | Eksen Öğrenci Evi ne zaman başlıyor? Öğrenci Evi konusu nedir? Öğrenci Evi oyuncuları kimler?

Acun Ilıcalı Eksen projesini duyurduğu andan itibaren büyük ilgi görmeye başladı. Türk dijital platformu Eksen çoğu büyük oyuncuya ve ünlü youtubera, influencera konut sahipliği yapıyor. Eksen dizileri de büyük alaka görüyor. 1 Ocak 2020 yılında erişime açılacak Eksen abonelik ve üyelik işlemlerinden sonra bütün dizilere sınırsız ulaşabilirsiniz. Eksen dizileri aralarında büyük ilgi gören Eksen Öğrenci Evi ne süre başlıyor? Öğrenci Evi konusu nedir? Öğrenci Evi oyuncuları kimler? detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

EXXEN | Eksen Öğrenci Evi ne zaman başlıyor? Öğrenci Evi konusu nedir? Öğrenci Evi oyuncuları kimler? Güncel

ÖĞRENCİ EVİ NE VAKIT BAŞLIYOR?

Acun Ilıcalı Eksen platformunu yeni yılın ilk gününde yani 1 Ocak 2021 tarihinde erişime açacak. Bütün diziler ve filmler Eksen’de 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren izlenebilecek. Eksen Öğrenci Evi de 1 Ocak 2021’de başlayacak!

ÖĞRENCİ EVİ KONUSU NE?

Eksen Öğrenci Evi bir gençlik dizisi olarak ekran karşı olacak. Bir villada yaşamış birbirinden eğlenceli ve kafadar dört öğrencinin yaşadıklarını konu bölge dizi çoktan gençlerin ilgisini çekmeye başladı! Dört gencin eğlenceli anlarının yanı sıra hüzünlü anları da izleyiciye aktarılacak. Aşk, aile, eğitim gibi tüm gençlik konuları, maceraları Eksen Öğrenci Evi’nde olacak!

ÖĞRENCİ EVİ OYUNCULARI KİMLER?

Eksen Öğrenci Evi oyuncuları duyuruldu. İşte liste!

Murat AygenCeyda DüvenciBertan AsslaniBaran BölükbaşıSude Zülal GülerSamet Kaan KuyucuMerve Nur RengiCeren BalcıOzan GüçlüArzu Gamze KılınçDilara Gül Demiral] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir