EXXEN | Eksen Sürprizimiz Var ne zaman başlıyor? Sürprizimiz Var konusu nedir? Sürprizimiz Var oyuncuları kimler?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Eksen, 1 Ocak itibariyle yayınlama hayatına başlıyor. Eksen yayın tarihi öncesi, platformda yayınlanacak sürpriz projeler bir bir açıklanıyor. Eksen izleyicileriyle buluşacak projelerden birinin de Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron‘un yer alacağı ‘Sürprizimiz var’ olacak. Eksen Instagram hesabından yapılan paylaşımda, ‘Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes fazla mutlu olacak!’ ifadeleri kullanıldı. Peki, Eksen Sürprizimiz Var ne vakit başlıyor? Sürprizimiz Var oyuncuları kimler? Sürprizimiz Var konusu nedir?

SÜRPRİZİMİZ VAR KONUSU NEDİR?

Acun Ilıcalı’nın büyük projelerinden biri olarak yeni yılda internet üzerinden yayınlama hayatına başlayacak olan Eksen’de yer alacak programlar ve diziler de yavaş yavaş muhakkak oluyor.

Eksen’de izleyici karşısına çıkan sürpriz programlardan biri de, Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron’un yer alacağı ‘Sürprizimiz Var’ oldu.

Eksen Instagram hesabından yapılan paylaşımda, “Hayallerine kavus¸mak isteyenler ic¸in Su¨rprizimiz Var, Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes c¸ok mutlu olacak” denildi.

EXXEN | Eksen Sürprizimiz Var ne zaman başlıyor? Sürprizimiz Var konusu nedir? Sürprizimiz Var oyuncuları kimler? Güncel  Sürprizimiz Var programı

EXXEN SÜRPRİZİMİZ VAR NE SÜRE BAŞLIYOR?

Sürprizimiz Var programı ne zaman başlıyor sorusu sık sık araştırılıyor. Eksen dizileri tümü gibi Eksen Sürprizimiz Var başlangıç tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Eksen Sürprizimiz Var izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma üye olmak gerekecek. Üyelikten sonra tüm dizi ve programlar ücretsiz bir şekilde izlenebilecek.

SÜRPRİZİMİZ VAR OYUNCULARI KİMLER?

Sürprizimiz Var programında, Acun Ilıcalı, Yüksek Dağ Kırşan ve Esra Eron yer alacak.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir