EXXEN| Eksen Tolgshow ne zaman başlayacak? Tolga Çevik kimdir?

Acun Ilıcalı’nın yeni internet televizyonu projesi Eksen, oldukça büyük yapımlara ev sahipliği yapıyor. Acun Ilıcalı Eksen platformu televizyonların sevilen ve özlenen ismi Tolga Çevik ile izleyicilerini yeniden buluşturuyor. Uzun bir süreden daha sonra Tolgshow Eksen ile ekranlara geri dönecek. Hem de filtresiz’ Tolga Çevik instagram hesabından bir tanıtım filmi yayınlayarak bunun müjdesini verdi. Hasret bitiyor! Tolgshow Filtresiz esprileriyle, tiplemeleriyle ve yan ki Tolga Çevik’le Eksen’de geri dönüyor!

EXXEN| Eksen Tolgshow ne zaman başlayacak? Tolga Çevik kimdir? Güncel

EXXEN TOLGSHOW

Arkadaşım Hoşgeldin ve Tolgshow şovları ile gülmekten kıran Tolga Çevik Eksen’de geri dönüyor. Yönetmeni Fırat Doğu Parlak ve makyözü Suzan Kardeş ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Tolga Çevik, TOLGSHOW Filtresiz ile 1 Ocak 2021 tarihinde Eksen’de özlediği seyircileriyle buluşacak!

TOLGA ÇEVİK KİMDİR?

Tolga Çevik 12 Mayıs 1974 yılında İstanbul‘da doğan, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, komedyendir. Tolga Çevik 12 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bahariye İlkokulu’nu bitirmesinin arkasında Özel Doğuş Lisesi’nde ortaokulu ve liseyi tüketen Çevik birincil kez bu okulda tiyatro çalışmalarında bulunmuştur. Liseler arası yarışmalarda en iyi oyuncu ödüllerini almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sınavını kazanamaması üstüne Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katıldı. 1996 yılında Central Missouri State Üniversitesi’nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun olmuş ve eğitimi esnasında Amerikalı aktör Robin Williams’tan eğitim almıştır.

Tolga Çevik, Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile 2004 yılında evlenmiştir. Bir kız (Tuna) ve bir erkek (Tan) adında iki çocuğu vardır.

Komedi Dükkanı adlı programı TV8 sonradan TRT ve Star TV’de 2010-2011 sezonunda açmıştır. 15 Haziran 2011 tarihinde program “Yolun Sonu” adlı bir birim ile noktalanmıştır. Arkadaşım Hoşgeldin adlı Avrupa turnesini bitirdikten sonra, 31 Aralık 2013 den itibaren Kanal D’de yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin oyunu 2015 Ocak ayında final yapmıştır. 2016’da ise “Müdür Ne’aptın ” final yapmıştır. Şimdilerde Eksen’de yayınlanacak Tolgshow Filtresiz ile adından laf ettirmektedir.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir