EXXEN | Eksen Vahşi Şeyler ne zaman başlıyor? Vahşi Şeyler konusu nedir? Vahşi Şeyler oyuncuları kimler?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Eksen, 1 Ocak itibariyle yayınlama hayatına başlıyor. Eksen yayın tarihi öncesi, platformda yayınlanacak sürpriz projeler tek tek açıklanıyor. Eksen izleyicileriyle buluşacak projelerden birinin de Vahşi Şeyler olacak. Peki, Eksen Kaba Şeyler ne zaman başlıyor? Barbar Şeyler konusu nedir? Kaba Şeyler oyuncuları kimler?

VAHŞİ ŞEYLER KONUSU NEDİR?

Evlilikleri bitme noktasına gelmiş bir çift, psikologları ve bir pizzacı aynı evde mahsur kalırsa ne olur? Çekimleri geçen yaz gerçekleştirilen ve her bölümü 20 dakika sürecek bu komedi dizisinde işte bu sorunun cevabını göreceğiz.

EXXEN | Eksen Vahşi Şeyler ne zaman başlıyor? Vahşi Şeyler konusu nedir? Vahşi Şeyler oyuncuları kimler? Güncel  VAHŞİ ŞEYLER

EXXEN VAHŞİ ŞEYLERNE ZAMAN BAŞLIYOR?

Vahşi Şeyler programı ne vakit başlıyor sorusu çoğu kez araştırılıyor. Eksen dizileri tümü gibi Eksen Vahşi Şeyler başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Eksen Vahşi Şeyler izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma abone olmak gerekecek. Üyelikten sonra tüm dizi ve programlar bedava bir şekilde izlenebilecek.

VAHŞİ ŞEYLER OYUNCULARI KİMLER?

Barbar Şeyler dizisinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Hazal Türesan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir