EXXEN | Eksen Yetiş Zeynep ne zaman başlıyor? Yetiş Zeynep konusu nedir? Yetiş Zeynep oyuncuları kimler?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Eksen, 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlıyor. Eksen yayınlama tarihi öncesi, platformda yayınlanacak sürpriz projeler tek tek açıklanıyor. Eksen izleyicileriyle buluşacak projelerden birinin de Yetiş Zeynep olacak. Peki, Eksen Yetiş Zeynep ne süre başlıyor? Yetiş Zeynep konusu nedir? Yetiş Zeynep başvuru formu ve oyuncuları kimler?

YETİŞ ZEYNEP KONUSU NEDİR?

Zeynep rolünü canlandıracak kişilik Aslı Bekiroğlu 1995 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp bölümünde arp ve solfej eğitimi almıştır. Hoş oyuncu kısa sürede kazandığı sevecenliği ile halkın beğenisini kazanmıştır.Aslı Bekiroğlu’nun rol aldığı dizilerden birkaçı; Gülümse Yeter, Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım dizilerin de oynamıştır.

Dizide Keremcem ‘in eşi rolünü oynayacak kişilik ise Ece Dizdar. 1981 İstanbul doğumlu güzel yarışan Londra’da ARTSED oyunculuk akademisinde burslu olarak eğitim almıştır.Çeşitli reklam ve tiyatrolar da kendini göstermiştir. Komedi dizisi olacağını bildiren oyuncular 2021’in birincil aylarından itibaren seyirci ile EXXEN’de buluşacaktır.

EXXEN | Eksen Yetiş Zeynep ne zaman başlıyor? Yetiş Zeynep konusu nedir? Yetiş Zeynep oyuncuları kimler? Güncel  YETİŞ ZEYNEP

EXXEN YETİŞ ZEYNEP NE VAKIT BAŞLIYOR?

Yetiş Zeynep programı ne zaman başlıyor sorusu sıkça araştırılıyor. Eksen dizileri hepsi gibi Eksen Yetiş Zeynep başlangıç tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Eksen Yetiş Zeynep izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma üye olmak gerekecek. Üyelikten sonradan bütün dizi ve programlar bedava bir şekilde izlenebilecek.

YETİŞ ZEYNEP OYUNCULARI KİMLER?

Yetiş Zeynep’in oyuncu kadrosu: Keremcem ve Ece Dizdar. Öteki başarılı başrol oyuncu ise Aslı Bekiroğlu.] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir