Exxen Sihirli Annem Ne Zaman? Eksen Sihirli Annem Oyuncuları Kimler, Konusu Ne?

Eksen Digital Platform yayına başlaması heyecanla beklenen Acun Ilıcalı girişimi. Yeni yıl ile birlikte yayın hayatına giriş yapacak olan Eksen dijital platform, içerikleri de açıklanmaya devam ediyor. Youtube’da geniş bir kitlesi olan Sihirli Annem de Eksen’de yer alacak dizilerden bir tanesi.

Exxen Acun Ilıcalı Tarafından El üstünde Tutuluyor

Exxen Sihirli Annem Ne Zaman? Eksen Sihirli Annem Oyuncuları Kimler, Konusu Ne? Oyuncular  Acun Eksen platformu için gün sayarken tüm programların üstüne titriyor. Eksen’de yer alacak dizilerden biri olan Sihirli Annem, 1 Ocak itibariyle platformdaki yerini alacak. Merakla beklenen dizinin eski izleyici kitlesine ulaşıp ulaşamayacağı merakla bekleniyor.

Eksen Sihirli Annem Konusu

Betüş isimli peri, hanımı vefat eden ve iki çocuğu ile yaşayan Vefalı ile evlenir ve bunların etrafında büyüyen hikaye anlatılır. Sihirli Annem bir tekrar dizisi olarak ekranlarda olacak. 1 Ocak 2021 tarihinde exxen platformu nda tüm bölümleri yer alacak.

Exxen Sihirli Annem Oyuncuları ve Kadrosu

Eksen Sihirli Annem dizisinde Emre Altuğ, ‘Vefalı’ karakterine hayat verecek. ‘Betüş’ü canlandıracak oyuncu Açelya Topaloğlu, Nevra Serezli’nin ‘Dudu’ rolünü ise Nergis Kumbasar, Gül Onat’ın ‘Perihan’ karakterini ise Lale Başar canlandıracak.

“En Yaratıcı Ürün-Marka Geliştirme” ödülü kazanan dizi yayımlandığı ilk 2 sezon baştan başa 36 kez 1. olarak büyük bir rekora imza atmıştır. Google Zeitgeist’in açıkladığı oranlara göre 2011 yılında Google üzerinden en çok aranan Türk dizileri aralarında ilk 10’da yer almıştır. 2004 yılında dizinin dergisi Doğan Egmont kadar yayınlanmıştır. 30 Kasım 2011 tarihinde dizinin 200. bölümü yayımlanmıştı.Sıkça Sorulan Sorular

Sihirli Annem dizisi Eksen Dijital platformda yıl başında tekrar başlıyor.

Sihirli Annem ilk kez 27 Şubat 2003 te başladı.

Eksen Dijital Platform internet üzerinden yayın yapan bir platformdur.

Eksen'in aylık 7.99 olacağı takvim aboneliğinde ise aylık fiyatın 5.99 TL olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir